Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców

31 października 2018

24.10.2018 r. komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej pn. „Przez krew do wolności”. Konkurs zorganizowany został w ramach projektu pn. „Przez krew do wolności - wydarzenia kulturalno-historyczne promujące obszar LSR”, realizowanego z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

czytaj więcej

Kolejny transport z żywnością dla osób najbardziej potrzebujących

30 października 2018

30 października br. dotarł do Mieszkowic kolejny transport z żywnością dla osób najbardziej potrzebujących. W akcję przywiezienia żywności z Banku Żywności włączyli się: p. Robert Caban - Autokarowe Usługi Turystyczno-Osobowe oraz p. Piotr i Witold Jesionek z firmy Jutan Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy!

czytaj więcej

15 lecie zespołów

30 października 2018

muzycznego NIESPODZIANKA i tanecznego MIESZKI
działających  przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Mieszkowicach

czytaj więcej

Podziękowanie dla Pana Jana Kaczmarka

29 października 2018

25 października br., podczas obrad XXXV sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach wręczono podziękowanie dla Pana Jana Kaczmarka za sukcesy sportowe i promocję gminy. Życzenia i gratulacje oraz drobny upominek złożył Burmistrz Mieszkowic Pan Andrzej Salwa i Przewodniczący Rady Miejskiej w Mieszkowicach Pan  Henryk Rzepczak.  Drobny upominek wręczyła również Radna Pani Helena Chodyniecka.

czytaj więcej