Jak samodzielnie dokonać zmian w CEIDG?

23 marca 2020

Jak samodzielnie dokonać zmian w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej? Zmiany w rejestrze Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej czy popularnie zwanej CEIDG to rodzaj czynności, które od czasu do czasu musi dokonywać każdy przedsiębiorca. Najczęściej obejmują one takie działania jak:

czytaj więcej

Bądź na bieżąco, aktualne informacje o naborach, dotacjach, itp.

20 marca 2020

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WZ – SZEREG DZIAŁAŃ ODWOŁANYCH I PRZEŁOŻONYCH Gala Sołtysa Roku, „Weekendowe spotkanie Rady ds. Młodzieży” oraz cykl „Demokracja w praktyce”, a także szereg innych wydarzeń zostało odwołanych lub przeniesionych na inny termin w związku koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19. Szczegóły na bieżąco dostępne będą na www.wzp.pl Do zobaczenia i usłyszenia!

czytaj więcej

Tegoroczny bieg pamięci narodowej odwołany!

20 marca 2020

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce uprzejmie informujemy, że tegoroczny bieg pamięci narodowej pn. „XVIII Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka” zostaje odwołany. Przepraszamy i zapraszamy za rok!

czytaj więcej

Stypendia

13 marca 2020

12 marca br., podczas obrad XII sesji Rady Miejskiej w Mieszkowicach wręczono stypendia dla najlepszych uczniów szkół gminy Mieszkowice. Życzenia i gratulacje dla uczniów i ich rodziców złożył Przewodniczący Rady Miejskiej w Mieszkowicach – Pan Zbigniew Kmiecik.

czytaj więcej

Komunikat

12 marca 2020

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, Urząd Miejski w Mieszkowicach apeluje o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowanie się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny.

czytaj więcej