Pierwszy projekt Grup Inicjatywnych zrealizowany!

28 października 2019

26 października 2019 roku na Kompleksie Boisk Sportowych ORLIK odbyło się uroczyste otwarcie nowych urządzeń zabawowych zamontowanych na placu zabaw.  Spotkanie przygotowało Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieszkowickiej i Grupy Inicjatywne.

czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie

18 października 2019

18 października 2019 roku na Kompleksie Boisk Sportowych ORLIK przy ul. Ogrodowej w Mieszkowicach zamontowano urządzenia zabawowe na placu zabaw. Wcześniej teren został przygotowany pod montaż przez Grupy Inicjatywne (wyrównanie terenu, wygrabianie liści). Rodziców z dziećmi zapraszamy na uroczyste otwarcie, które odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 r. o godzinie 15.00. W programie przewidziane gry i zabawy ruchowe, słodki poczęstunek, ognisko.

czytaj więcej

Rewitalizacja Społeczna

11 lipca 2019

1 stycznia 2019 roku ruszyło wyjątkowe przedsięwzięcie obejmujące działania rewitalizacyjne i animację społeczną wokół dobra wspólnego na terenie województwa zachodniopomorskiego

czytaj więcej

Spotkanie Rewitalizacyjne

10 kwietnia 2019

Podczas spotkań z grupami inicjatywnymi poruszano problemy jakie występują na obszarze rewitalizowanym, sporządzono mapę z zasobami występującymi na tym terenie.

czytaj więcej