Wspólnie zawalczmy o grant dla Szkoły Podstawowej w Czelinie

Szkoła Podstawowa im. Młodych Ekologów w Czelinie bierze udział w akcji „ENEA AKADEMIA TALENTÓW” . To wspólna inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wsparcie młodych talentów poprzez atrakcyjne stypendia i granty. Nasza Szkoła  zgłosiła pomysł na realizację projektu dotyczącego zajęć sportowych, w szczególności zakupu sprzętu sportowego. Projekt został pozytywnie oceniony i zakwalifikowany do II etapu konkursu. Prezentacja projektu w formie filmu video będzie umieszczona na stronie Enei Akademii Talentów. 

Od 20 do 29 stycznia 2023 r. na stronie www.akademiatalentow.enea.pl odbędzie się głosowanie. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt zgłoszony przez naszą Szkołę. Każdy głos jest dla nas bardzo ważny i może przyczynić się do zdobycia grantu oraz umożliwić  uczniom naszej Szkoły realizację swoich pasji oraz rozwijanie talentów sportowych.

Uczniowie SP w Czelinie