13 listopada br. w Brwicach odbył się Finał Powiatowy w Drużynowym Tenisie Stołowym. Znakomicie spisała się w nim drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Mieszka I w Mieszkowicach, która zajęła w tych zawodach drugie miejsce.

16 listopada br. w Gryfinie odbył się turniej piłki koszykowej dziewcząt Olimpijczyk Gryfino CUP, w którym uczestniczyły zawodniczki z Gryfina (dwa zespoły), Dębna, Myśliborza i Mieszkowic. Reprezentantki naszej szkoły zajęły w nim trzecie miejsce.

19 listopada br. w Gryfinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju. Dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Rejonu do udziału w tych zawodach zakwalifikowały się dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Mieszkowicach, które w rywalizacji na szczeblu powiatu zajęły drugie miejsce.

Szczegółowe informacje prezentujemy na szkolnej stronie internetowej spmieszkowice.szkolnastrona.pl w zakładce Wieści sportowe.