Planszówki w bibliotekach

04 września 2023

W ramach organizowanej przez Książnicę Pomorską akcji „Planszówki w bibliotekach” wypożyczyliśmy na czas wakacji zestaw atrakcyjnych gier planszowych. Dzieci mogły skorzystać z udostępnionych gier każdego dnia roboczego w godz. 14-16 w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieszkowicach, a także w wybrane wtorki w filii bibliotecznej w Starych Łysogórkach. Uczestnicy każdorazowo korzystali z planszówek pod nadzorem bibliotekarza.

czytaj więcej

Ogłoszenie naboru

16 czerwca 2023

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO MIEJSKO-GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W MIESZKOWICACH

 

 

 

czytaj więcej

Tydzień Bibliotek

18 maja 2023

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodziliśmy w dn. 8-15 maja 2023 r. W tym czasie w naszej bibliotece można było obejrzeć liczne wystawki i wypożyczyć książkowe nowości. Akcji przyświecało hasło „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!”.

czytaj więcej

Przejście na emeryturę

03 marca 2023

Wraz z ostatnimi dniami lutego 2023 r. pożegnaliśmy wieloletnie pracownice Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieszkowicach: p. kier. Czesławę Pożarycką, p. Ewę Grącką oraz p. Marię Butkiewicz.

czytaj więcej

SZANOWNI CZYTELNICY !!!

31 stycznia 2023

W  związku z koniecznością przeprowadzenia kontroli zbiorów bibliotecznych (skontrum) informujemy, że Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Mieszkowicach dla użytkowników będzie nieczynna od dnia 06 lutego (poniedziałek).

czytaj więcej