Kolejna impreza za nami.

31 lipca 2020

Dziś (31.07.2020r) przy stadionie Mieszko została oddana do użytku mieszkańców Mieszkowic „Strefa aktywności”, która powstała dzięki zaangażowaniu grupy inicjatywnej i członków Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieszkowickiej, podczas projektu dofinansowanemu z Funduszy Europejskich, realizowanemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pt.: „Poszukiwacze zaginionych inicjatyw.”

czytaj więcej

Spotkanie podsumowujące projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

24 lipca 2020

Dziś na ORLIKU odbyło się spotkanie podsumowujące projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 pt. „Poszukiwacze Zaginionych Inicjatyw”. Jego organizatorami było Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieszkowickiej, grupy inicjatywne, OSP Mieszkowice, MGOK Mieszkowice, Zarząd Osiedla Mieszkowice, Rada Sołecka. Po uroczystym otwarciu spotkania rozpoczęły się gry i zabawy.

czytaj więcej

Dzień stratżaka

04 maja 2020

 

W Dniu Strażaka pragniemy podziękować Druhnom i Druhom z terenu Gminy Mieszkowice za współpracę i ofiarną służbę w ratowaniu zdrowia, życia i mienia ludzkiego.

czytaj więcej

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!

12 kwietnia 2020

Na te Święta Wielkiej Nocy
wszystkim członkom, a także mieszkańcom naszej gminy składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i radości.
Niech wiara w zmartwychwstanie sprawi, że uwierzymy również w lepsze dni, które z pewnością niedługo nadejdą.

czytaj więcej

Podpisano umowę

04 lipca 2019

Dnia 25 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Trzcińsku-Zdroju podpisywano umowy z organizacjami pozarządowymi z terenu Powiatu Gryfińskiego, które otrzymały wsparcie w programie "Społecznik 2019-2021". 

czytaj więcej