Podziękowanie

19 grudnia 2018

Burmistrz Mieszkowic Andrzej Salwa i Zarząd Osiedla Mieszkowice składa serdeczne podziękowania za udzielenie wsparcia finansowego i rzeczowego na Jarmark Adwentowy dla:

czytaj więcej

Jarmark Adwentowy 2018

17 grudnia 2018

16 grudnia br. w Mieszkowicach odbył się Bożonarodzeniowy Jarmark Adwentowy. Nie zabrakło wspaniałych wyrobów rękodzielniczych, zielonych stroików, pysznej grochówki oraz swojskich wypieków, a oprócz tego na scenie zaprezentowali się miejscowi artyści. Świąteczny repertuar przygotowały zespoły: Sami-Swoi i Dobrawa oraz przedszkolaczki z samorządowego przedszkola.

 

czytaj więcej

Wizyta Mikołaja

17 grudnia 2018

W sobotę na Plac Wolności w Mieszkowicach zawitał holenderski Mikołaj. Towarzyszyli mu wierni pomocnicy Czarni Piotrusie. Najmłodsi uczestnicy obdarowani zostali słodyczami oraz drobnymi upominkami. Nie zbrakło uśmiechów oraz dobrej zabawy.

czytaj więcej

Komunikat

14 grudnia 2018

Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie

WYTYCZNE

dotyczące okazjonalnej sprzedaży żywności na imprezach okolicznościowych typu jarmarki, kiermasze szkolne, parafialne itp.

czytaj więcej

Ogłoszenie

13 grudnia 2018

Ogłoszenie o złożeniu oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieszkowickiej w Mieszkowicach, złożyło do Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach ofertę w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2018 r. poz. 450), na realizację zadania publicznego pt. „Gromadzenie zbiorów i utrzymanie izb pamiątek regionalnych i narodowych” – Wystawa pt. „Przedmioty i dokumenty związane z życiem mieszkańców".

czytaj więcej

Informacja

04 grudnia 2018

Uprzejmie informujemy, iż Sesje Rady Miejskiej w Mieszkowicach są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Obowiązek ten wynika z wejścia w życie ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 130).

czytaj więcej