Informacja

04 grudnia 2018

Uprzejmie informujemy, iż Sesje Rady Miejskiej w Mieszkowicach są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Obowiązek ten wynika z wejścia w życie ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 130).

czytaj więcej

Od 1 września - biała lista podatników VAT

30 sierpnia 2019

Od 1 września 2019 r. zacznie działać tzw. biała lista podatników VAT, czyli wykaz informacji o podatnikach VAT. Ma pomóc firmom skutecznie i szybko weryfikować kontrahentów. Lista będzie prowadzona przez szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Szczegółowe informacje publikujemy poniżej.

czytaj więcej

Podpisanie umowy

25 lipca 2019

25 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Mieszkowicach odbyło się uroczyste podpisanie umowy o przyznaniu dotacji gminie Mieszkowice na realizację zadania pn.: „Renowacja XIII-XIV wiecznych murów obronnych w Mieszkowicach”. Umowę podpisał Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego - Jarosław Rzepa oraz Burmistrz Mieszkowic – Andrzej Salwa. Kwota dotacji to 30.000,00 zł.

czytaj więcej