Prezes Polskiej Fundacji Przemysłu Kosmicznego - Informuje

26 lipca 2021

W związku z dynamicznie rozwijającym się sektorem technologii kosmicznych wykorzystywanych w rolnictwie oraz w obliczu wzmożonej aktywności naszych zachodnich sąsiadów w zakresie wykorzystania tych technologii, jako Polska Fundacja Przemysłu Kosmicznego postanowiliśmy przygotować raport dotyczący popularności rolnictwa precyzyjnego w polskich gospodarstwach rolnych.

czytaj więcej

Burmistrz Informuje

26 lipca 2021

Informuję,  iż do dnia 31 sierpnia 2021 r. przyjmowane są wnioski i propozycje do projektu uchwały budżetowej na 2022 rok. Wnioski i propozycje o przyznanie środków finansowych na realizację określonych zadań należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Mieszkowicach, ul. F. Chopina 1, pokój nr 4.

Burmistrz Mieszkowic
Andrzej Salwa

czytaj więcej

Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego nr 21/2021

19 lipca 2021

w sprawie uchylenia rozporządzenia w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz wprowadzenia minimalnych zasad bioasckuracji przy udostępnianiu wybiegów dla stad gęsi reprodukcyjnych i rzeźnych w związku z sytuacją epizootyczną spowodowaną wysoce zjadliwą grypą ptaków (HPAI) u drobiu i dzikiego ptactwa

 

czytaj więcej